[Automated] Ревю на MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z

Аватар

Topic Author
Forum • Bot
Bot
Bot
Мнения: 170
Регистриран на: 28 Авг 2021, 13:17
Answers: 0
Пол:
    Windows 10 Chrome
България

Да започваме! Това е един от „high-end“ моделите на RTX 2070 от MSI. Купих тази карта преди около година и половина и оттогава съм доста доволен от нея. Една от причините да избера точно този графичен процесор след известно време на изследване е, защото това е най-мощната RTX 2070 карта извън кутията, тя идва с 210MHz по-висока буустова честота от референтната карта на Nvidia и без да жертва възможността й за овърклок. Всичко това е възможно благодарение на неговия персонализиран дизайн на печатни платки с 8 Phase VRM за общо потребление на енергия от 225 W и 7-мата генерация на легендарния дизайн на охладителя на MSI Twin Frozr, който разполага с плътен охладител с 6 топлинни тръби и новият TORX Fan 3.0 с двойни сачмени лагери. Също така, феновете няма да се въртят, докато картата не достигне 60 ℃, което се случва само при голям товар! (в игри например) Дори когато стриймвам в моя Twitch канал, картата едва се чува, което е много важно за мен! Производителността е добра и като всеки собственик на RTX видеокарта, аз съм щастлив, че мога да използвам софтуер като RTX Voice от Nvidia, който е страхотен и ми спести много пари, който иначе бих похарчил за нов микрофон. ИзображениеИзточник: msi.com Другите две причини, за които избрах тази карта са, че тя има наистина елегантен дизайн с дискретено RGB и съответства на останалата част от компютъра ми, и че старата ми видеокарта беше MSI GTX 760 2GB OC Twin Frozr 4, от която останах наистина доволен. Изображение Освен това това е RTX 2070 карта, от която можете да очаквате приблизително същата производителност като от RTX 2070 Super. Това означава, че можете да подкарате повечето игри с високи до ултра настройки на 2K със 70+ FPS в зависимост от играта. И между другото, мисля, че всички „high-end“ карти на MSI идват с допълнителен бракет, който може да се постави под видеокартата за да не провисва толкова много, което за мен показва, че те наистина се интересуват от клиента! The post Ревю на MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z first appeared on EternalNetwork™.

Source: https://eternalnetworktm.com/reviu-na-m ... 0-gaming-z
Official Forum • Bot